Press "Enter" to skip to content

CashPirate app

Jak CashPirate funguje?

CashPirate je svého druhu jednou z nejlepších aplikací na vydělávání peněz, je na druhém místě za appKarma z toho prostého důvodu, že uživatelské rozhraní CashPirate není tak čisté a pohodlné jako je appKarma . CashPirate je volně ke stažení zdarma. Po nainstalování aplikace ji stačí spustit a projít jednoduchý registrační proces. Jakmile se zaregistrujete, můžete si zobrazit seznam všech úkolů, které jsou k dispozici pro vydělávání peněz. Po dokončení každého úkolu, obdržíte kredity ve formě mincí. Když vyděláte nejméně 2500 mincí (1000 mincí má hodnotu 1 $), můžete si hotovost v mincích převést na svůj PayPal účet.

Možností online vydělávání s CashPirate je několik

Nabídky se neustále mění. Při každém spuštění aplikace si můžete prohlédnout seznam nabídek, které můžete dokončit a kolik mincí dostanete po dokončení úkolu. Úkoly mohou lišit, takže si nabídku vždy důkladně přečtěte. Některý úkol bude spočívat v pouhém nainstalování a spuštění nějaké aplikace, zatímco jiný úkol bude požadovat konkrétní akci, jako třeba hrát na určité úrovni, nebo třeba mít aplikaci na vašem zařízení nainstalovanou po dobu tří dnů (získáte další minc). Na rozdíl od mnoha aplikací, které jsou placené, jako např. appKarma, má CashPirate vlastní jedinečné nabídky, tzv. “Pirate výběr”. Tyto nabídky jsou rychlejším zdrojem příjmu mincí než běžné standardní nabídky.

Mince vyděláte za :

  • – Stahování mobílních aplikací zdarma
  • – Hraní mobilních her zdarma
  • – Vyplnění různých průzkumů
  • – Zobrazení krátkých videí
  • – Rregistraci bezplatných zkušebních verzí ap.

Další možností jak si zvýšit příjem je získání dalších uživatelů.  CashPirate vás odmění za podporu aplikace prostřednictvím sociálních médií (YouTube, Facebook ap.). Za každou osobu, která se zaregistruje pod vaším kódem a začne CashPirate používat obdrží dalších 50% mincí z prvních 1000 získaných mincí a vy obdržíte kredit ve výši 10% všech mincí, které získala. Pokud by vámi zaregistrovaná osoba získlala další zájemce, dostanete 5% všech mincí získaných z jejího doporučení. Stačí jen pár doporučení, a mince se mohou hromadit extrémně rychle!

Aplikaci CashPirate si stáhněte na GooglePlay a pro získání bonusu 50 % z prvních 1000 mincí použijte kód  TMRCQF