Press "Enter" to skip to content

Často kladené otázky

Překlad z CryptoTab:

Jak mohu použít zásuvný modul (plugin)?

Jednoduše si stáhněte plugin a těžba začne automaticky. Těžba bude pokračovat tak dlouho, dokud bude  Google Chrome spuštěný.

Jak dlouho bude trvat, než si budu moci vybrat peníze ?

Záleží na tom, jak často budete mít Chrome spuštěný, minimální částka k vyplacení je  0,0004 BTC, což obvykle trvá jen několik měsíců než na ni dosáhnete.

Jak si mohu peníze vybrat ?

Pokud chcete převést příjmy do své Bitcoin peněženky, stačí kliknout na «Withdraw  BTC» tlačítko v rozevíracím seznamu v pravé horní části hlavní stránky a zadat své číslo Bitcoin peněženky (Předtím se musíte  přihlásit pomocí svého účtu nějaké své sociální sítě účet).

Jak si mohu být jistý, že opravdu platíte?

Všechny převody prostředků potvrzených v Bitcoin blockchain databázi transakcí si můžete kdykoliv zkontrolovat. Naleznete je  v našem platebním přehledu https://cryptotab.net/journal

Jak dlouho trvá zpracování platby?

V současné době zajišťujeme platby dvakrát denně v manuálním režimu. V souvislosti s rostoucím počtem plateb brzy přejdeme do automatického režimu. Historii plateb můžete vidět v našem platebním přehledu https://cryptotab.net/journal

Jak mohu vydělávání  Bitcoinů urychlit?

Nejlepší způsob, jak vydělat více Bitcoinů je pozvat co nejvíce přátel  a motivovat je, aby přivedli své další přátele. Čím větší síť takto vybudujete,  tím větší příjem budete mít, a ten poroste exponenciálně. Naše síť zahrnuje až 10 úrovní přátel.

Jak zvýšit těžební rychlost bez přihlášených přátel ?

Můžete zvýšit rychlost těžby Bitcoinů v  nabídce na dolním panelu zásuvného modulu. Změňte hodnotu z Normal ns High a tím využijete  procesoru na maximum. Naopak také kdykoliv můžete rychlost těžby snížit  nebo těžbu úplně zastavit.

Stáhnul jsem si plugin, ale těžba se nezahájila ?

Důvodem je  bezpečnostní (antivirový) systém, který těžbu blokuje (těžebnín skript je CoinHive.js. Je třeba CryptoTab nebo CoinHive.js v ve vašm antiviru povolit.

Co CryptoTab omylem smažu  nebo počítač přestane fungovat?

Abyste nepřišli o natěžené Bitcoiny, tak po instalaci pluginu použijte tlačítko Přihlásit se a  přihlaste se svému účtu Facebook nebo Google. Po té se stav vašeho těžebního účtu automaticky uloží. Potom v případě potíží  uvedených v dotazu můžete kdykoliv obnovit  svůj účet (i v novém zařízení), znovu stáhnete CryptoTab a po jeho spuštění se přihlásíte pomocí svého  účtu Facebook nebo Google a vše bude obnoveno.

Mohu použít CryptoTab na chytrém telefonu nebo tabletu?

CryptoTab obsahuje pouze verzi pro počítače, těžba na chytrých telefonech a tabletech není možná.

Jak mohu kontaktovat podporu?

Pokud máte jiný problém, využijte kontakt support@cryptotab.net