Press "Enter" to skip to content

Výdělek bez investice

Kryptoměny – to teď frčí

 

Cryptotab – projekt od Google který Vám vydělává bitcoiny bez vkladu !

V současné době jsou média všeho druhu plná informací o kryptoměnách. Toto téma opravdu frčí. Dá se s nimi opravdu vydělat? Odpověď zní ANO.

Je několik možností.

Určitě jste již dostali e-mail, který vám nabízel nákup kryptoměn nebo nějaký druh investování do nich. Nemusí to být sice špatné, ale určitě to sebou nese riziko ztrát – což je podobné jako např. při nákupu akcií, do kterých také mnoho lidí investuje. Investováním se zde ale zabývat nebudeme.

Další možností je vlastní těžba kryptoměny, v našem případě Bitcoinu. Potřebujete k tomu pouze počítač, přístup k internetu a internetový prohlížeč Google Chrome, do kterého si nainstalujete příslušný plugin. A už se o nic nemusíte starat, těžba Bitcoinu probíhá automaticky.

Nic vás to nestojí, ale “sebere” vám to část (nebo dle vaší volby i hodně) výkonu procesoru. Kolik výkonu vám to vezme si jedním klikem nastavíte na jednu ze čtyř možností (OFF, LOW, NORMAL, HIGH). Když na počítači nic nebudete dělat, nastavíte HIGH, když budete dělat náročnou práci, nastavíte OFF – velmi jednoduché.

Asi vás bude zajímat, kolik si můžete vydělat. Odpovědět se nedá úplně jednoznačně – málo, hodně nebo i balík. To bude záležet hlavně na vás.

Systém je založen na tom, kolik získáte pod sebe zájemců. Z nich získáváte podíl z těžby až do 10. úrovně.

Příklad:

Když pod sebe získáte 2 těžaře (Referraly) a oni každý také 2 až do desáté úrovně, tak budete mít měsíční příjem 22 dolarů. S 3 Referraly až do 10. úrovně to již dělá 425 dolarů. S 4-mi 5.213 dolarů měsíčně atd. atd. Ani zde nebudu uvádět číslo s 10-ti Referraly do 10. úrovně, protože to už je nepředstavitelný balík a realně se toho asi dosáhnout nedá. No ale ty 3 nebo 4 by reální být mohli.

Kalkulačku příjmů najdete po zaregistrování zde